Enter your keyword

Drevené varešky, ktoré nadchnú

Drevené varešky, ktoré nadchnú

Myslíte si, že drevené varešky sú len nudnou nutnosťou každej domácnosti? Tak to ste teda na omyle! Varešky s ľudovým vzorom sa premenia na krásny a užitočný komponent nejednej chalupy. Myslím, že ich využitie je každému z vás úplne jasné. No takto krásne tradične zdobené varešky sú nie len skvelým pomocníkom, ale rovnako sú aj dychberúcou drevenou dekoráciou do kuchýň každej chalupy.

Maličkosti tvoria dokonalé dokonalým

Chalupa podľa vašich predstáv. Sen, ktorý sa stal skutočnosťou. Všetko dokonalo zapadá a korešponduje vašim požiadavkám a predstave, ktorá sa kedysi zdala tak vzdialenou. Po všetkých tých výstavbových prácach, ktoré vás určite obrali o mnoho času a energie si konečne môžete povedať: „Stálo to za to!“

ezabúdajte však na to, že maličkosti sú tým, čo vytvára celý komplexný obraz. Nepodceňujte preto silu a čaro dekorácií na chalupu. To, čo sa dokonalo hodí na každú chalupu sú drevené dekorácie. V móde nie je len drevo, ako dekoračný materiál, ale rovnako aj ľudový motív, ktorý sa čoraz viac objavuje na tých najrôznejších položkách. Ak teda premýšľate nad tým, čo dodá vašej chalupe ten správny šmrnc, tak sú to práve takéto dekorácie v podobe vkusných a elegantných drevených varešiek s ľudovým motívom.

Ľudový motív vytvorený svojpomocne

Ak sa pýtate, že či je možné si takúto drevenú varešku urobiť aj svojpomocne, tak jednoznačne to možné je. Drevené varešky vyrobené DIY metódou nadchnú úplne každého. Jediné, čo budete potrebovať je za hrsť fantázie a štipku šikovnosti.

handmade dekorácie do kuchyne

Tieto aj ďalšie drevené dekorácie do kuchyne nájdete v ponuke Handmade Limadec

Drevenú varešku si môžete jednoducho kúpiť a za pomoci temperových farieb, ktoré budú na dreve držať najlepšie a rovnako aj najlepšie vyniknú, si môžete nakresliť ľudový vzor. Slovenské ľudové vzory sú však celkom náročné na kreslenie. Fantázia a šikovnosť v tejto oblasti bude vítaná.

Nie je však nič krajšie ako pohľad na krásne drevené varešky s ľudovým motívom, ktoré ste si vy vlastnoručne na varešku nakreslili. Ak však nie ste zrovna umelecký typ a takáto výroba je mimo vašej komfortnej zóny, tak sa netreba strachovať. Vkusné drevené varešky s ľudovými motívmi si stále môžete kúpiť v kamenných predajniach, ale rovnako aj skrz rôzne internetové obchody.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *